Замовити дзвінок
Інтернет-оператор ФРІНЕТ відновлює Інтернет-зв’язок  у с. Демидів Вишгородського району ФРІНЕТ

   Інтернет-оператор ФРІНЕТ крок за кроком відновлює свою мережу після звільнення Київської області від російських загарбників. На окупованих територіях мережі зв’язку операторів навмисне знищувалися російським військами, для того щоб відрізати жителів від зовнішнього світу.
   Село Демидів Вишгородського району зазнало великих руйнацій. Адже з перших днів війни воно знаходилося в окупації, а на околицях точилися запеклі бої. В наслідок боїв була зруйнована дамба, село опинилося під загрозою затоплення. Зруйнована дамба перешкоджала надходженню води у річку Ірпінь з Київського водосховища.
   2 квітня ЗСУ оголосили про звільнення від загарбників Вишгородського району. Відразу після звільнення, на місці зруйнованого мосту через річку Ірпінь, у Демидові місцева влада облаштувала тимчасову переправу – щоб мешканці могли повернутися. Протягом тижнів після руйнації дамби річка Ірпінь помітно розлилася. Поля, городи, дороги опинилися у воді.
   Магістральний кабель ТОВ «ФРІНЕТ», що знаходився на опорних стовпах, в наслідок їх руйнації був затоплений. В ситуації, яка склалася, ми розуміємо, що швидко відновити зв’язок не вдасться, так як кабель у прямому сенсі необхідно виловлювати з води. А люди вже почали повертатися до своїх домівок і їм потрібен зв’язок із зовнішнім світом. Наша компанія, відразу як тільки отримала дозвіл місцевої влади та ЗСУ направила аварійні бригади на відновлення послуги Інтернет. На сьогоднішній день роботи по відновленню мережі все ще тривають, але вже прокладено 2700 метрів кабелю, у тому числі по розливу Київського моря.
   Хочемо запевнити абонентів, що Інтернет-зв’язок найближчими днями буде відновлено. Ми наполегливо працюємо, щоб кожен абонент якомога швидше мав змогу відновити зв’язок з рідними та отримав доступ до інформаційного простору. Відбудуємо країну разом! Слава Україні!