Про компанію

Сучасний інтернет —  це ключ до багатьох можливостей, які дозволяють нам  розвиватися і відпочивати. Завдяки практично вільному доступу до всесвітньої мережі ,мешканці і великих міст і невеликих районних центрів мають можливість користуватися перевагами сучасного світу: доступ до величезного масиву корисної інформації, нові знайомства і можливість знайти роботу, не виходячи зі свого будинку. І все це відкриває перед користувачами інтернет в Старокостянтинові  торгова марка О3 — одна з найбільших телекомунікаційних компаній України.

Безлімітний інтернет в Старокостянтинові: чому провайдер О3?

Нещодавно компанією ФРІНЕТ була досягнута цифра в 143 тис. активних абонентів по всій країні, що говорить про високу якість послуг, що надаються, і довірі з боку клієнтів. План розвитку бренду ґрунтується на реалізації декількох ключових переваг:

- нове обладнання. Оптоволоконні магістралі компанії побудовані на основі продукції компаній Edqe-core, Cisco, D-Link, Juniper Networks і ZTE, що є світовими лідерами індустрії. Це дозволяє кожному абоненту надавати можливість передачі даних зі швидкістю до 1Гбіт/с і гарантувати стабільне з'єднання;

- розвиток програм лояльності. ФРІНЕТ спирається на зарубіжні принципи побудови відносин з клієнтами, де особливу роль відіграє лояльність до бренду. Для цього серед абонентів часто проводяться акції, розіграші та інші заходи, а якість сервісу О3 є одним з кращих в галузі;

- підтримка абонентів. Для оперативного вирішення питань клієнтів компанія створила  кол-центр і службу техпідтримки. Також для раннього виявлення потенційних проблем працює відділ моніторингу роботи мережі.

Гнучка тарифна політика

Надання абонентам можливості вибору — одна з ключових особливостей роботи торгової марки О3. Тому підключити безлімітний інтернет в м. Старокостянтинів можна в одному з декількох пакетів послуг: компанія надає варіанти і для багатоквартирних будинків, і для приватного сектору.

Мешканці приватних будинків можуть обрати один з двох пакетів: Free 30 або Free 50. Повний безліміт по трафіку і швидкість передачі даних 30 або 50 Мбіт/с відповідно.

Мешканці квартир можуть підключити один з наступних пакетів: Free 20, Free 40, Free 70 або Free 100. Повний безліміт по трафіку і швидкість передачі даних 20, 40, 70 або 100 Мбіт/с відповідно.

ФРІНЕТ —  це ваша можливість відкрити для себе сучасний світ. Скористайтеся нею і змініть своє життя на краще!

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Послуга побудови корпоративних мереж

Послуга побудови корпоративних...

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ»...

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...